Najlepší probiotický komplex látok. VYLEPŠENÁ RECEPTÚRA - s patentovaným zlozením D-Gest Gard a priaznivejším dávkovaním. S UNIKÁTNYMI PARA PROBIOTIKAMI! Skvelá zmes probiotickej vlákniny na trávenie pre psov a mačky, šteňatá a mačiatka od 4 mesiacov veku. Vhodné zmes probotík, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok na kontinuálne podávanie pre zachovanie odolnej a zdravej mikroflóry v črevnom trakte. Probiotikum-prebiotikum-parabiotikum pre psa mačku, zajace, škrečky... Je určený na každodennú podporu citlivého alebo nadmerne reaktívneho trávenia a na udržanie celkového zdravia tráviaceho traktu. Podpora diét s nedostatkom vlákniny a doplnením vitamínov a minerálov. Fibiotic Pro je skvelý na udržanie optimálneho zdravia a účinnosti čriev. OBĽÚBENÝ PRODUKT u VETERINÁROV.

Výrobca: Broadreach Nature+
Kód produktu: N16
Dostupnosť: Skladom
28.00€
Bez DPH: 23.33€

3 alebo viac 27.20€
5 alebo viac 26.60€

Najlepší probiotický komplex – Probiotikum, prebiotikum a parabiotikum Broadreach Nature+ Fibiotic Pro.

Unikátny komplex na podporu zdravého trávenia psa a mačky. Patentovaná receptúra od svetovo známej holistickej veterinárky DR BARBARA FOUGERE - BSc BVMS.

Prášok, 200g, s odmerkou

Doplnok stravy pri zažívacích problémoch psov, mačiek, zajacov a morčiat. Vylepšená veterinárna receptúra. Zdokonalené zloženie obohatené o patentovanú zložku D Gest-Gard a unikátne para probiotiká.

Výnimočné ocenenie pre inovatívne probiotikum pre psa a mačku vo Veľkej Británii
Natural Pet Care Product of the Year 2021
Global excellence 2021 – Leading provider of Natural and Ethical Pet Supplements
Best Natural Pet Care Product 2018 – Probiotic Daily Fibre Care.
Best Natural Pet Care Product 2019 – Fibiotic Pro – Probiotic Daily Fibre Care.

 • Pre podporu citlivého alebo nadmerne reaktívneho trávenia.
 • Udržiavanie zdravého fungovania tráviaceho systému.
 • Doplnok stravy počas diéty s nedostatočným obsahom vlákniny a na doplnenie vitamínov a minerálov.
 • Po a počas akútnych hnačiek,  užívania ATB, zápalov tráviaceho systému.
 • Pomoc pri stabilizácii črevnej flóry a navodenie normálneho fungovania tráviaceho systému počas ich zápalu.
 • Úprava stolice a funkcie čriev u hnačiek, ktoré sú spôsobené nezisteným patogénom.
 • Úprava a eliminovanie skrytých, chronických stavov zlého nefungovania čriev.
 • Doplnenie elektrolytov a vitamínov v stave vyčerpanosti pre chorobu, nadmerný výkon, dehydratácia.
 • Môže pomôcť pri odstránenú zlozvyku obhrýzania stien, alebo pojedaniu stolice, ak je spôsobené nedostatkom niektorých zložiek v strave.

Počas problémov so zažívaním sa z tela vytratí veľa elektrolytov. Nature+ Probiotikum a vláknina - má potenciál dopĺňať ich stratu. V tomto produkte sa nachádza množstvo esenciálnych vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú podporiť celkový stav gastro intestinálneho systému a celkový stav organizmu. Obsahuje vitamín A, B12, C, D, E a K a minerálne látky, ako vápnik, draslík, horčík, beta-karotén, mastné kyseliny, oxid kremičitý, sodík a železo.

V čom je FIBIOTIC PRO inovatívny a na našom trhu jedinečný probiotikum pre psa a mačku?

Základom sú jedinečné PARAPROBIOTIKÁ. Paraprobiotiká sú inaktivované mikrobiálne bunkové extrakty, ktoré pri podávaní v správnom a primeranom množstve pôsobia prospešne na črevný mikrobióm.

Významné klinické štúdie, vrátane kontrolovaných dvojito zaslepených randomizovaných potvrdili, že sú vynikajúcou účinnou a bezpečnejšou alternatívou ku klasickým  probiotikám pri podávaní predčasne narodeným novorodencom.

Fibiotic Pro je určený pre riešenie akútnych aj chronických gastro – intestinálnych problémov. Preto paraprobiotiká sú výborným riešením!

Štúdia účinnosti a bezpečnosti u predčasne narodených detí: Kliknite TU

Vlastnosti
Formula Prášok
Krajina pôvodu Veľká Británia

Prečo Fibiotic PRO patrí medzi najúčinnejšie probiotikum? Lebo je to probiotikum, prebiotiku, parabiotikum a vláknina spolu s množstvom minerálnych látok.

 • FIBIOTIC PRO OBSAHUJE D-GEST-GUARD® patentovanú zmes ovsených otrúb, artičokov, tekvicových semiačok a citrónovej trávy
 • Ovsené otruby sú tiež hlavným zdrojom fenolov, ktoré sú známe svojim ochranným účinkom proti chronickým ochoreniam s antioxidačnými, protizápalovými, antidiabetickými a anticholesterolemickými vlastnosťami.
 • Psyllium struky – Rozpustná vláknina podporuje správne trávenie.
 • Artičokový prášok – podporuje činnosť probiotík, prospešných baktérií.
 • Čučoriedky sú bohaté na antokyány, ktoré majú protizápalové vlastnosti a môžu zmeniť črevnú mikroflóru.
 • Prášok z tekvice – pomáha predchádzať inkontinencii moču a parazitom. Je bohatým zdrojom cucurbitínu a karotenoidov vrátane luteínu, karoténu a betakaroténu a obsahuje delta-5- a delta-7-steroly.
 • Bentonit – Absorbuje a viaže toxíny v čreve.
 • Para-Probiotiká pomáhajú udržiavať vyváženú črevnú mikroflóru.
 • Chia Salvia hispanica je bohatým zdrojom omega-3 mastných kyselín a rozpustnej vlákniny.
 • Nutričné ​​kvasinky obsahujú vysoké hladiny vitamínov B, nukleotidov odvodených z bunkových nukleových kyselín, ktoré môžu priaznivo ovplyvniť črevá a celkové zdravie zvierat.
 • Citrónová tráva sa často používa na podporu zápalových ochorení najmä tráviaceho traktu.

Para-probiotiká – rôzne prospešné vlastnosti para-probiotík, inaktivované verzie probiotík zahŕňajú: protizápalovú podporu, zlepšenie funkcie črevnej bariéry, inhibíciu adhézie zlých baktérií, antibiofilmové, antivírusové, imunomodulačné, antioxidačné, protirakovinové a iné. Parabiotiká poskytujú všetky výhody probiotík a niektoré ďalšie výhody. Jednou z výhod je, že nejde o živé baktérie alebo kvasinky, sú oveľa stabilnejšie a spoľahlivejšie, ľahšie sa prepravujú a skladujú a nemusíte sa obávať, že by teplota ovplyvnila ich účinnosť.

Obohatené o množstvo esenciálnych vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú podporiť celkový stav gastro intestinálneho systému  a celkový stav organizmu. Obsahuje vitamín A, B12, C, D, E a K a minerálne  látky, ako vápnik, draslík, horčík, beta-karotén, mastné kyseliny, oxid kremičitý, sodík a železo.

Vhodné na každodenné užívanie. Neutrálna chuť – prášok môže byť zmiešaný s jedlom, alebo ho môžete primiešať do granúl, mokrého jedla, syru, pamlsku.

Hmotnosť zvieraťa, počet lopatiek (lopatka je súčasťou balenia). 

Menej ako 9kg  ¼  lopatky
10 – 18kg   ½  lopatky

19 – 27 kg  1 lopatka
28 – 36 kg  1, 5 lopatky

Viac ako 36kg  2 lopatky