Digestive Care - 100 g, prášok, s dávkovacou lopatkou. Digestívum

Výrobca: Broadreach Nature+
Kód produktu: N10
Dostupnosť: Skladom
24.70€ 30.90€
Bez DPH: 20.58€

Digestive care Tráviaci íl

100g prášok. 

Na normalizáciu kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniachia pre mačky a psov. Výživový doplnok stravy.

Tak ako my ľudia aj oni majú z času na čas problémy s trávením. Občasné hnačky, alebo hnačky ako reakcia na stravu, vodu v novom prostredí. Nature + Digestive care Tráviaci íl je látka, ktorá napomôže pri absorpcii tekutín, spomalí dehydratáciu pri akútnych stavoch. 

100 g prášku tráviaceho ílu (hydratovaný vápenatý aluminosilikát) je geologický nanomateriál, ktorý absorbuje bakteriálne enterotoxíny a zvyšuje reabsorpciu vody v gastrointestinálnom trakte. Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektitového ílu s veľkosťou častíc 80 mikrónov, so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástup účinku. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

Indikácie, kde môže Digestive Care pomôcť:

  • Akútna a chronická hnačka
  • Obnova mukozálnej bariéry
  • Plesne, kvasinky, huby – toxicita čriev
  • Akútna a chronická kolitída
  • Pankreatitída
Vlastnosti
Formula Prášok
Krajina pôvodu Veľká Británia

Zloženie – 1 dávkovacej lopatky (dávkovacia lopatka je súčasťou balenia):
Bentonitová hlinka ………………………… 500 mg

Analytické zložky:
Sacharidy ……………………………………… 0%
Popoloviny… ………………………………….. 88%
Vláknina ……………………………………….. 0%
Proteíny………………………………………… 0%
Tuk ……………………………………………….0%
Vlhkosť …………………………………………. 12%

V prípade hnačky podajte jednu dávkovaciu lopatku (súčasť balenia) na každých 5 kg telesnej hmotnosti zvieraťa, dvakrát denne.

V prípade používania ako údržby organizmu, podajte jednorazovo jednu lopatku na každých 12 kg telesnej hmotnosti, dvakrát denne (alebo podľa pokynov vášho veterinárneho lekára).

Dávkovacia lopatka sa nachádza vo vnútri  nádoby.

Upozornenie:

Ak sa stav zvieraťa zhoršuje, prestaňte s podávaním a poraďte sa s veterinárnym lekárom. Iba pre zvieratá. V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je poškodený obal alebo uzáver. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Doba exspirácie a číslo výrobnej šarže je vyznačené na obale.