Šampón pre domácich miláčikov vyvinutý špeciálne podľa typu srsti - na hrubú, hustú srsť. Vo forme peny. Sprej: Rýchle pokrytie srsti účinnou látkou a menej. Pena: Hlbšie čistenie, ktoré vyživuje kožu Opláchnutie. Ľahké oplachovanie a optimálny obsah kondicionéru pre hrubú srsť.

Výrobca: Innovacyn
Kód produktu: VT09
Dostupnosť: Skladom
20.50€
Bez DPH: 17.08€

3 alebo viac 24.25€
5 alebo viac 23.75€

Šampón s kondicionérom pre hrubú a hustú srsť.

Ľahko sa nanáša aj odstraňuje, pomáha dosiahnuť zdravšiu čistotu – šetrí Váš čas, vyživuje kožu a Vášho miláčika zanechá so sviežou vôňou
Nedráždivý, s optimalizovaným pH, neodstraňuje esenciálne kožné tuky
Podporuje optimálne zdravie kože a srsti:

  • Má protizápalové účinky
  • Má protialergické účinky
  • Slúži na kondicionovanie kože
  • Mix synergických účinkov posilňuje prirodzený imunitný systém a zvyšuje odolnosť proti kožným ochoreniam)

Vhodný pre bežnú hygiénu a veľmi znečistenú srsť.

Pre už problematickú srsť so zápalom, či infekciami zvoľte šampón s vyobrazeným koňom na etikete. Tento šampón je zároveň bez arómy a obsahuje látky pôsobiace proti plesni, kvasinkam, baktericidne. 

Vlastnosti
Formula Emulzia / Pena
Krajina pôvodu USA

Purifikovaná voda, Laurethsulfát sodný, Laurylsulfát sodný, Kokamidopropyl Betaín, Glycerín, Lauramín oxid, Pantenol, Glycyrrizinát didraselný, Hyaluronát sodný, Alantoín, Extrakt z listov Aloe Barbadensis, extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis, Fytát sodný, Polyquaternium-7, aróma, DMDM Hydantoín, Jodpropynylbutyl-butylkarbamát, kyselina citrónová

Látky rastlinného pôvodu: Sú dôležité, pretože poskytujú úžitok, ako prírodné látky, napr. Aloe. Sú bez chemických látok, ktoré poškodzujú kožu Vášho domáceho miláčika.
Bez parabénov: Parabény sú konzervačné prísady, ktoré sa často používajú v kozmetických prípravkoch, ale štúdie poukazujú na možné negatívne vedľajšie účinky.
Neobsahujú chemické farbivá: Neobsahujú dráždivé chemické prísady.
Hlavné charakteristiky zložiek:
Alantoín-Je známy pre svoj upokojujúci terapeutický účinok na kožné tkanivá. Jeho pôsobenie spočíva v urýchľovaní zdravých, prirodzených procesov v tele, ktoré napomáhajú regenerácii kože.

Pantenol– Kondicionovanie kože a hojenie rán.
Glycyrrizinát didraselný- Môže znižovať hladinu histamínu s vynikajúcimi protizápalovými a protialergickými funkciami.
Hyaluronát sodný- Významne prispieva k bunkovej proliferácii a migrácii.
Extrakt z listov Aloe Barbadensis- Aloe je známe svojimi antiseptickými liečivými vlastnosťami, je to vynikajúce zvlhčovadlo, preto je prospešné, ak ide o suchú alebo poškodenú kožu. Jeho zvlhčujúce vlastnosti sú nápomocné pri podpore hojenia rán, popálenín, ekzémov a iných zápalových stavov kože.
Extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis-Táto huba podporuje zvýšenie aktivity SOD (superoxiddismutázy). Pôsobí protizápalovo, znižuje ujmy spôsobené oxidáciou.
Fytát sodný-Antioxidačný účinok – Kyselina fytínová potláča katalyzované oxidačné reakcie. Kondicionovanie kože.

Naneste penu na navlhčenú srsť. Vmasírujte až na kožu. Vytvorte penu. nechajte účinkovať aspoň 5 minút. Potom oplachnite.

Odporúčanie: Pes je často stresovaný zvukom tečúcej vody a jej vniknutie do uší. Vatové chumáčiky hneď na začiatku kúpania často pomôžu eliminovať takýto stres.