Univerzálny pre všetky typy srsti. Obsahuje kondicionér. Sprej. Pena. Rýchle pokrytie srsti. Ľahšie preniká až na kožu, ktorú vyživuje. Pena: Hlbšie čistenie. Ľahké oplachovanie a optimálne kondicionovanie 475ml

Výrobca: Innovacyn
Kód produktu: VT12
Dostupnosť: Skladom
20.50€
Bez DPH: 17.08€

3 alebo viac 24.25€
5 alebo viac 23.75€

Pre bežnú hygiénu, na skvalitnenie kvality srsti a výživu kože.

Ľahko sa nanáša aj  oplachuje. Zanecháva sviežu vôňou.
Nedráždivý, s optimalizovaným pH, neodstraňuje esenciálne kožné tuky – nevysušuje kožu.
Podporuje optimálne zdravie kože a srsti:

Má protizápalové účinky
Má protialergické účinky
Slúži na kondicionovanie kože
Mix synergických účinkov posilňuje prirodzený imunitný systém a zvyšuje odolnosť proti kožným ochoreniam

Látky rastlinného pôvodu: Sú dôležité, pretože poskytujú úžitok, ako prírodné látky, napr. Aloe. Sú bez chemických látok, ktoré poškodzujú kožu Vášho domáceho miláčika.
Bez parabénov: Parabény sú konzervačné prísady, ktoré sa často používajú v kozmetických prípravkoch, ale štúdie poukazujú na možné negatívne vedľajšie účinky.
Neobsahujú chemické farbivá: Neobsahujú dráždivé chemické prísady.


Hlavné charakteristiky zložiek:
Alantoín-Je známy pre svoj upokojujúci terapeutický účinok na kožné tkanivá. Jeho pôsobenie spočíva v urýchľovaní zdravých, prirodzených procesov v tele, ktoré napomáhajú regenerácii kože.

Ak má váš pes/mačka prejavy zapálenej kože, začínajúci mierny zápal kože, škriabe za bez zjavnej príčiny, použite šampón Vetericyn medicated. Pre viac informácii kliknite TU

Ak mal váš pes/mačka diagnostikované kvasinky, plesne, aleb iné infekčné ochorenie kože, použite šampón Vetericyn equine medicated. Možnosti jeho použitia si prećítajte TU.
 

Vlastnosti
Formula Emulzia / Pena
Krajina pôvodu USA

Pantenol– Kondicionovanie kože a hojenie rán.
Glycyrrizinát didraselný-Môže znižovať hladinu histamínu s vynikajúcimi protizápalovými a protialergickými funkciami.
Hyaluronát sodný-Významne prispieva k bunkovej proliferácii a migrácii.
Extrakt z listov Aloe Barbadensis-Aloe je známe svojimi antiseptickými liečivými vlastnosťami, je to vynikajúce zvlhčovadlo, preto je prospešné, ak ide o suchú alebo poškodenú kožu. Jeho zvlhčujúce vlastnosti sú nápomocné pri podpore hojenia rán, popálenín, ekzémov a iných zápalových stavov kože.
Extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis-Táto huba podporuje zvýšenie aktivity SOD (superoxiddismutázy). Pôsobí protizápalovo, znižuje ujmy spôsobené oxidáciou.
Fytát sodný-Antioxidačný účinok – Kyselina fytínová potláča katalyzované oxidačné reakcie. Kondicionovanie kože.

Naneste na srsť na miesta, ktoré chcete umyť, alebo na celé telo. Vmasírujte až na kožu. Masírujte pokiaľ sa nerozpustí zastaralá, špina. Dôkladne opláchnite vodou.