Očné kvapky na oplach očí, pre oplachovacie a čistenie podráždení a rán v očiach. Podráždené oči z vychádzky v prašnom prostredí, behanie v tráve, peľ na lúke... Nedráždi, bezpečné v prípade olízania alebo požitia, netoxické a bezpečné . Žiaden alkohol, steroidy alebo antibiotiká. Pre bežnú očnú hygienu.

Kód produktu: VT01
Dostupnosť: Skladom
10.80€
Bez DPH: 9.00€

Indikácie

Pre oplachovanie a čistenie podráždení a rán v oku. Používa sa na čistenie očí v prípade pálenia, svrbenia, znečistenia látkami. Vhodný pre použitie na všetky druhy zvierat. Môže byť použitý použitý pre redukciu a vzhľad slzného zafarbenia.

  • Svrbenie a podráždené oči
  • Začervenanie, výtok, 
  • Slzenie
  • Každodenná starostlivosť o oči

 

 

 

Návod na použitie: Otvorte kvapkadlo trysky. Nakvapkajte jemne Vetericyn co zasiahnuého oka. Ak je potrebné prekrytie, navlhčite obväz prostriedkom Vetericyn pri každej zmene obväzu. Opakujte 3-4 krát denne, kým ochorenieneprejde. Nie je potrebné oplachovanie. Bezpečné pre použitie okolo úst, nosa, uší a očí. Pre povrchové použitie s neporušenou rohovkou

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Prestaňte používať v prípade výskytu podráždenia a obráťte sa na svojho veterinárneho lekára. Vhodné na použitie iba pre zvieratá. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Je bezpečné v prípade olízania zvieraťom. Nie je určené pre injekciu. Pred použitím sa poraďte so svojim veterinárnym lekárom.

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote mimo priameho slnečného žiarenia a kúrenia.

ZABRÁŇTE ZAMRZNUTIU pretože produkt môže stratiť svoju účinnosť. Po použití utesnite alebo uzatvorte.

 

Innovacyn výrobky sú vyrábané podľa prísnych smerníc kvality ISO 9001, ISO 13485 a FDA QSR.

Vlastnosti
Formula Kvapky
Krajina pôvodu USA

Aktívne látky: Hypochlorous Acid (HOCl) (0,009%)

Neaktívne látky: Electrolyzed Water (H2O), Sodium Chloride (NaCl), Phosphates, Sodium Hypochlorite (NaOCl)

 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote mimo priameho slnečného žiarenia a kúrenia.

ZABRÁŇTE ZAMRZNUTIU pretože produkt môže stratiť svoju účinnosť. Po použití utesnite alebo uzatvorte.

 

 

Návod na použitie: Otvorte kvapkadlo trysky. Nakvapkajte jemne Vetericyn co zasiahnuého oka. Ak je potrebné prekrytie, navlhčite obväz prostriedkom Vetericyn pri každej zmene obväzu. Opakujte 3-4 krát denne, kým ochorenieneprejde. Nie je potrebné oplachovanie. Bezpečné pre použitie okolo úst, nosa, uší a očí. Pre povrchové použitie s neporušenou rohovkou