Kompletná receptúra pre prirodzenú ochranu a zdravie dolných močových ciest psov a mačiek v každom veku, veľkosti a zdravotnom stave. Doplnkové krmivo s glukozamínom a brusnicami.

Výrobca: Candioli
Kód produktu: CD04
Dostupnosť: Skladom
17.20€
Bez DPH: 14.33€

Nutričný doplnok podporujúci funkcie močových ciest.

Doplnok stravy pre psov a mačky Cystocure pomáha posilňovať funkcie močových ciest. Je vhodný ako doplnok liečby v priebehu infekcie močového traktu (UTI), pri urolitiáze a idiopatickej cystitíde (LUTD), ako v akútnych štádiách spoločne so špecifickou liečbou, tak recidivujúcich alebo chronických štádií, samostatne alebo spolu so špeciálnymi klinickými diétami.

Vlastnosti
Formula Tablety

Glukozamín (chitosamín) (zo živočíšnych tkanív) 25 %, fosforečnan vápenatý, kvasnice[pivovarské kvasnice], brusnicová vláknina 4 %, pyrofosforečnan sodný, mono a diglyceridy mastnýchkyselín esterifikované organickými kyselinami (glyceryl dibeenát), lupinová bielkovinová múčka,stearan horečnatý, palmový olej, produkty a vedľajšie produkty zo spracovania čerstvého ovocia a zeleniny (melón), slnečnicový olej, srvátkový proteínový prášok

PRÍSADY na 1 kg:

Stabilizátory: Mikrokryštalická celulóza E 460 mg 492 200

Senzorické prísady: Camellia sinensis (L.)O. Kuntze: Čajový extrakt CoE 451 mg 25 000

Protispekavé látky: Guarová guma E 412 mg 30 000 –koloidný oxid kremičitý E 551b mg 10 000

Vitamíny: Vitamín E 3a700 IU 8

Pre psy a mačky!

Počiatočné obdobie – 1 tableta na každých 20 kg telesnej hmotnosti 2xdenne

Udržiavanie: 1 tableta na každých 20kg telesnej hmotnosti 1x denne.

Podávanie by malo trvať 15-30 dní.

Cykly sa môžu opakovať niekoľkokrát. Cystocure sa môže podávaťsamostatne alebo v spojení s bežnými terapiami a špecifickými diétami.