Mäkké pamlsky na podporu zdravej funkcie análnych žliaz a kvalitného trávenia. Farmaceutická kvalita účinných zložiek. Pre psov starších ako 12 týždňov.

Výrobca: Broadreach Nature+
Kód produktu: N28
Dostupnosť: Skladom
28.00€
Bez DPH: 23.33€

3 alebo viac 27.00€

Zbystrite pozornosť. Toto môže byť závažný problém s análnymi váčkami. Zanedbávanie môže viesť k nepríjemným zápachom a aj k zápalom análnej žľazy, ktoré budú vyžadovať antibiotickú, až chirurgickú liečbu!

  • Ťahá zadok po podlahe, otiera si ho u trávu, koberec?
  • Snaží sa vyhryzovať a často vylizovať análny otvor?
  • Cítite prenikavo jeho análne žľazy?
  • Vypúšťa análne žľazy pri minimálnom pohybe, alebo vzrušení?
  • Nepatrične silno vypúšťa smradľavé análne žľazy pri štekaní?
  • Má opuchnutý alebo zapálený análny otvor a jeho okolie?
  • Naplnia sa mu análne váčky veľmi skoro?
  • Bolestivé tlačenie na stolicu (Tenesmus) a nechuť sa pohybovať
  • Nazbieraný hnisavý sekrét na povrchu pokožky, ako aj červenkasté zafarbenie kože v okolí rekta
  • Abscesy (nahromadenie hnisu v análnych vačkoch) a tvorba fistúl (tunelové prepojenie medzi análnymi vačkami a povrchom kože)

Čo môže urobiť majiteľ psy?

Najprv skontrolujte či má pes dostatok čistej pitnej vody a či ju má vždy k dispozícii. Skontrolujte, obsah vlákniny v strave. Musí jej mať dostatok a správne množstvo, ktoré odpovedá jeho veku.

Niektoré plemená, alebo jedinci sú náchylní mať problémy s análnymi žľazami. Ak medzi nich patrí aj váš pes, môže mu pomôcť veterinármi navrhnutý Broadreach Nature + Zdravé análne žľazy.

Okrem veĺmi obťažujúcich problémov, ktoré súvisia priamo s análnymi vačkami, čo ešte iné môžu spôsobiť zapalené, zanesené, upchaté análne žľazy? Kožné problémy – zápaly kože, náchylnosť na časté hot spoty, zápaly a infekcie uší, depresie, podráždenosť, nespavosť a mnoho iného...

Zdravé análne váčky Broadreach Nature +  sú pamlsky, ktoré psom veľmi chutia. Sú dostatočne mäkké, aby ich mohli užívať aj seniori. Ak ich chcete podávať v strave, jednoducho ich rozdrvte.

Broadreach Nature je vyrábaný certifikovanými procesmi s vysokou humánnou kvalitou a kontrolou výrobného procesu. Bol overený v štúdiách pre psov od 12 týždňov veku, ale z etických dôvodov nebol testovaný  u gravidných súk. Preto ho gravidným sukám neodporúčame.  

Vlastnosti
Formula Pamlsky
Krajina pôvodu Veľká Británia

Zloženie

Zemiakové vločky, plnotučné ľanové semienko, glycerínové pivovarské kvasnice, lososový olej, maltodextrín, tapioka, prášok z tekvicových semienok (1 %), prášok z koreňa púpavy (0,9 %), prášok psyllium (0,5 %).

Analytické zložky:

Proteín ................................................. .............10 %

Obsah tuku ................................................... 16.52 %

Surová vláknina ................................................ 2,07 %

Surový popol ................................................. .....2,96 %

Vlhkosť ................................................. ....14,03 %

Upozornenie:

Produkt ešte nebol testovaný na použitie u gravidných zvierat alebo zvierat určených na chov. Ak sa stav zvieraťa zhorší alebo sa nezlepší, prestaňte prípravok podávať a poraďte sa so svojím veterinárom. Len na použitie pre zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat, ako sú psy. V prípade náhodného predávkovania ihneď kontaktujte zdravotníckeho pracovníka.

PSY MALÉ - do 17 kg - 1 pamlsok, 2x denne

PSY STREDNÉ - 18 kg až 44 kg - 2-4 pamlsky, 2x denne

PSY VEĽKÉ nad 45 kg - 4+ pamlsky, 2x denne

Neprekračujte dávkovanie.

Upozornenie:

Produkt ešte nebol testovaný na použitie u gravidných zvierat alebo zvierat určených na chov. Ak sa stav zvieraťa zhorší alebo sa nezlepší, prestaňte prípravok podávať a poraďte sa so svojím veterinárom. Len na použitie pre zvieratá. Uchovávajte mimo dosahu detí a ných zvierat, ako sú psy. V prípade náhodného predávkovania ihneď kontaktujte zdravotníckeho pracovníka.

 

Mát skúsenosť s ktorou sa chcete podeliť? Pomôže to iste aj iným majiteľom, ktorí sa trápia s análnymi vačkami svojich psov. Napíšte nám na info@lekarenprezvierata

 

Labrador

Môj labrador sánkoval celé dni. Zistila, že má opuchnuté análne žľazy. Prvýkrát som použila krém, ktorý jej urobil dobre. Ale opuch neprestal. Začali sme mu podávať tento produkt. Po 2 dňoch som videla, že análne váčky spľasli,  hovienka má väčšie a oveľa pevnejšie, opäť behá/hrá sa ako šteniatko. Je väčśí, tak má 4x denne. Som rada, že produkt zaúćinkoval pomerne skoro, lebo bežne sa na účinok čaká dlhšie. U nás to zafungovalo. Budúci týždeň chem znížiť dávku na 2x denne. Rita

Čivava

Jedna z mojich čivav má problém s análnymi vačkami,  ktorý začínal byť naozaj zlý. Normálne som k týmto veciam skeptická, ale bolo to nevyhnutné. Obe dievčatá sú mimoriadne vybíravé, ale podarilo sa mi ju prinútiť vyskúšať pamlsok tak, že som ju rozdrvila do jedla. Potom som jej ich podávala po malých kúskoch. Vzala si bez problémov. Dokonca dávam svojej malej chi pol maškrty dvakrát denne a miluje ich. Sánkovanie prestalo do niekoľkých dní od prvého podávania pamlskov. RIA

Kríženec

Moje dievčatko malo problém s análnou žľazou, po zásahu veterinára mala problémy stále. Počas 10 dní používania týchto liečivých pamlskov sa jej žľazy výrazne zmenšili a ona sa neustále nečistí. Teraz je menej stresovaná, ja tiež, tento produkt budem v dohľadnej dobe používať, odporúčam ho všetkým psíčkarom. Žaneta