Anti infekčný roztok na čistenie očného okolia, preplachovanie a čistenie rán a podráždenia očí psa, mačky a iných malých zvierat. Používa sa na čistenie a uľahčenie postihnutých očí v prípade pálenia, svrbenia, znečistenia látkami a nečistotami. Bezpečné pre použitie na všetky druhy zvierat.

Výrobca: Innovacyn
Kód produktu: VF15
Dostupnosť: Skladom
9.90€
Bez DPH: 9.00€

Prípravky Vetericyn Plus VF veterinárny, anti infekčný čistič okolia očí a očí boli vytvorené a testované pre použitie v oku a okolo očí. Rôzne štúdie potvrdzujú, že prípravokVetericyn Plus je úplne bezpečný, pomáha odstraňovať podráždenie, nečistoty a cudzie telesá, pričom nespôsobuje podráždenia alebo nepohodu zvieraťa.

Výborne sa hodí na:

  • Čistenie zaneseného okolia očí
  • Precitlivelosť v prípade pobytu v zaprášenom prostredí
  • Svrbenie a podráždené očí
  • Začervenanie, výtoky a slzenie
  • Vypláchnutie nečistôt a cudzích látok
  • Každodennú starostlivosť o oči

Má optimálne Ph, nespôsobuje podráždenie.

Obsah 55ml

Aktívne: Kyselivny chlór uvoľnrný z kyseliny chlórnatej (275 mg/l 

Držte mimo dosah detí a zvierat. 

Nastavte trysku kvapkadla. Jemne vypláchnite zasiahnuté oči pomocou očného prostriedku Vetericyn Plus®. Opakujte niekoľkokrátdenne podľa veľkosti postihnutia. Nie je potrebné oplachovanie. Na čistenie okolia očí použite kozmetický vatový tampon. Naneste naň kvapky a otrite zaprášené, znečistené okolie oka. Použitie s poškodenými rohovkami musí byť pod dohľadom veterinárneho lekára. Pri dennej údržbe očí vyplachujte oči raz denne alebo podľa potreby. Skvelé na použitie po outdoorových aktivitách.