MEGADERM je ideálny potravinový doplnok pre psa, alebo mačku s prejavmi alergie. Škriabanie, svrbenie, zápaly, podráždená koža... S obsahom esenciálnych mastných kyselín (EFAS) patriacich do rodiny omega 6 (6) a omega 3 (3) v optimálnych množstvách a pomeroch (5: 1). Pomáha pri tlmení kožných porúch, najmä v prípade alergií. MEGADERM jednodávkovej sáčky - Ochutený potravinový doplnok pre psy a mačky. Pre psov a mačky s hmotnosťou do 10 kg.

Výrobca: Virbac
Kód produktu: VIR03
Dostupnosť: Skladom
19.80€
Bez DPH: 16.50€

Čo je MEGADERM?

Ideálny pre alergického psa, alebo mačku! MEGADERM je potravinový doplnok s obsahom esenciálnych mastných kyselín (EFAS) patriacich do rodiny omega 6 (6) a omega 3 (3) v optimálnych množstvách a pomeroch (5: 1).

MEGADERM pomáha pri tlmení kožných porúch, najmä v prípade alergií.

Účinkuje na 2 úrovniach, ktoré sa vzájomne dopĺňajú: 1- pomáha pri obnove integrity kože 2- pomáha pri tlmenie zápalu (červenanie & pruritus)

MEGADERM tiež udržuje prirodzené obranné mechanizmy organizmu, čo pomáha k udržaniu dobrého zdravotného stavu zvieraťa.

PREČO ODPORUČIT MEGADERM?

Koncentrované a dobre vyvážené zloženie dodáva významné denné množstvo esenciálnych mastných kyselín potrebných pre kožu zvieraťa v ideálnom pomere 5: 1 medzi 6 a 3.

Vlastnosti
Formula Emulzia v sáčku
Krajina pôvodu Francúzsko

Gamma-linoleic acid (GLA) 7,6 mg W3 Eicosapentaenoic acid (EPA) 44,8 mg Docosahexaenoic acid (DHA) 30 mg Vitamíny Vitamín A 114,8 IU Vitamín E 3,8 IU

Odstrihnite vrchnú časť sáčku a zamiešajte jeho obsah do krmiva.

Dávkovanie:

Akútne kožné problémy: 1 sáčok denne (1 balenie postačí na 4 týždne). Najčastejšie sa prípravok podáva 8 týždňov, dĺžka podávania závisí na odporučení Vášho veterinára.

Zlepšený stav kože a srsti – prejdite na  1 sáčok každý druhý deň (1 balenie postačí na 8 týždňov).

Dĺžka podávania závisí na doporučení Vášho veterinára.

Upozornenie: Pre dobrý účinok je dôležité dodržať: dávkovanie, dobu podávania, frekvenciu používania, následné vyšetrenia. Veľkosť balenia: Pre psov < 10 kg – 28 sáčkov á 4 ml. Pre psov >10 kg – 28 sáčkov á 8 ml. (kúpite TU)