Zvýhodnená sada bylinných utierok Arava. Pre rýchle ošetrenie očí, uší a labiek. Vhodné pre všetky srstnaté zvieratá. S antibakteriálnym účinkom. Vlhčené bylinné utierky majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka.

Výrobca: Arava
Kód produktu: ARA04
Dostupnosť: Skladom
28.00€ 29.10€
Bez DPH: 23.33€

1 box (100ks) – Prémiové zloženie utierok je navrhnuté špeciálne pre psíkov a mačičky s citlivými očami, upokojujú suché a svrbiace oči, zabraňujú vzniku alergií a zanechávajú oči čisté a zdravé.

1 box (100ks) – Jedinečné bylinné utierky ARAVA sú špeciálne navrhnuté pre citlivé uši vašich domácich miláčikov. Jemne vyčistia špinu a ušný maz, účinne napomáhajú      zmierniť svrbenie a ošetrujú suché boľavé miesta po vyrážkach, škrabancoch prípadne po uhryznutí hmyzom. Odstraňujú nepríjemné pachy z okolia uší.

1 box (50ks) – Vlhčené bylinné utierky na labky a telo majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka.

Dostupné aj samostatne

Arava bylinné utierky na oči

Arava bylinné enzymatické utierky na uši

Arava bylinné utierky na labky a telo

Vlastnosti
Formula Utierka
Krajina pôvodu Izrael

Vlhčené bylinné utierky izraelskej značky Arava majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka.

Harmanček – pôsobí protizápalovo, ošetruje kožné poranenia a infekcie, zmierňuje svrbenie a podráždenie.
Aloe vera – lieči rany, uštipnutia hmyzom, infekcie, pôsobí proti parazitom, dermafytóze, svrabu, alergii, ekzémom, mazotoku.
Ovos – chráni vnútorné tkanivá. Pomáha pri liečbe vonkajších rán, škrabancov a porezaní. Zjemňuje pokožku a zabraňuje svrbeniu.
Vďaka tejto kombinácii tieto Bylinné utierky čistia, ošetrujú a osviežujú srsť s prirodzeným antimikrobiálnym účinkom..

Podľa svojho určenia na uši, oči, alebo labky a telo.

Môžete používať na dennú štandardnú hygienu aj na zabránenie rekurentným opakujúcim sa infekciám.