Allerderm Spot-On obsahuje "Skin Lipid Complex" je určený na lokálne použitie u psov a mačiek s poškodenou alebo oslabenou kožou. Pre psov a mačky s hmotnosťou viac ako 10kg.

Kód produktu: VIR02
Dostupnosť: Skladom
32.30€
Bez DPH: 26.92€

Ste unavení z chronických kožných problémov psa, alebo mačky?

Trápite sa s častými hot spotmi, alergickými prejavmi na koži a srsti?

Musíte urobiť dôležité opatrenie! Posilniť ochrannú funkciu kože, jej flexibilitu a odolnosť! Táto inovatívna forma spot on od Virbacu je na to ako stvorená!

Allerderm Spot-On obsahuje "Skin Lipid Complex" - výnimočnú kombináciu ceramidov a mastných kyselín, ktoré sú podobné tým prítomným v normálnej, zdravej koži mačiek a psov. Prípravok je určený na lokálne použitie u psov a mačiek s poškodenou alebo oslabenou kožou. Ide o podpornú terapiu kožných ochorení vďaka kombinácii zložiek, ktoré pomáhajú obnoviť integritu kože a jej vyváženosť.

Obnovuje funkciu pokožky ako ochrannej bariéry, čo vedie k zvýšenej hydratácii, menšej citlivosti a k vyššej ochrane. Obnovená epidermálna celistvosť pomáha koži zostať v dobrom stave.

Vhodný:

  • Pri chronických problémoch s kožou a srsťou, ktoré majú rôznu kauzalitu (alergia, úraz, infekcia, hotspoty…)
  • Akútne problémy so srsťou a kožou
  • Poúrazové hojenie rána na koži
  • Ochrana kože a srsti v prípade pohybu v ekologcky nevhodnom prostredí
  • Zlepšenie kvality a štruktúry srsti
  • Stimuluje rast zdravej srstu
  • Pomáha obnoviť a udržiavať integritu kožnej bariéry
  • Zvyšuje hydratáciu a znižuje citlivosť pokožky
  • Vhodný pre celkovú aj lokálnu aplikáciu na problematické miesta

Unikátne zloženie "Skin Lipid Complex" napodobňuje prirodzenú štruktúru zdravej kože

Ak sú prejavy alergie (svrbenie, začetvenanie, podráždenie) výrazné, odporúčame urobiť aj opatrebia v strave. Skontrolujete (poraďte sa s veterinárom) vhodnosť stravy, odčervenie (kedy ste ho robili naposledy?), podávajte probiotiká a určite zaraďte do stravy MEGADERM! Potrebné podporné produkty s overenou účinnosťou a kvalitou výrobného procesu nájdete v našom eshope.

 

Vlastnosti
Formula Spot-on pipeta
Krajina pôvodu Francúzsko

Zloženie: ceramidy, mastné kyseliny, cholesterol

Držte pipetu užším koncom hore a otočením odstráňte uzáver.

Mačky: Rozhrňte srsť mačky na krku až je viditeľná koža. Priložte hrot pipety až na kožu a vytlačte polovicu obsahu. Rovnaký postup opakujte medzi lopatky.

Psy: Rozhrňte srsť psa na krku až je viditeľná koža. Priložte hrot pipety až na kožu a vytlačte polovicu obsahu. Rovnaký postup opakujte na chrbte. Môžete aplikovať tiež priamo na oblasť postihnutej kože alebo na lézie.

Úvodná dávka: 1 pipetu týdnne po dobu 4 týzdňov. V závažných prípadoch 2-3 pipety týdnne, max. 1 pipetu za den, ak je to nutné.

Udržovacia dávka: K predcházaniu problémov s kožou a k starostlivosti o kožu a srsť 1 pipetu za mesiac. Aplikujte po kúpani, keď je srsť celkom suchá.