S ketakonazolom. Použitie pri kožných mykotických a kvasinkových ochoreniach u koní, psov, mačiek. Úľava a liečivé účinky pri: suchej pruritickej koži, dermatomykózach, pri onychomykózach aj pri dlhodobej aplikácií, dermatofylózach, dermatofytózach a kvasinkách. 874ml

Výrobca: Innovacyn
Kód produktu: VT11
Dostupnosť: Skladom
34.00€
Bez DPH: 28.33€

Šampóny neobsahujú parabény, sulfáty a žiadne chemické farbivá. Vhodný aj pre kone. Nearomatizovaný.

Ketokonazol použitie pri kožných mykotických ochoreniach u koní, psov, mačiek. Úľava a liečivé účinky pri: suchej pruritickej koži, podlome, dermatomykózach, pri onychomykózach aj pri dlhodobej aplikácií, dermatofylózach, dermatofytózach a kvasinkách.

Glycyrrizinát draselný –  nachádza sa v sladkom drievku, jeho účinky sú antibakteriálne, antiinflamatórne, antivírusové, antioxidačné, antihistaminické.

Hyaluronát sodný – kyselina hyalurónová, je veľmi významnou zložkou bunkových stien organizmov, medzibunkovej hmoty a telových tekutín. Je súčasťou protizápalových preparátov, pomáha zvyšovať reakcie imunitného systému pri bakteriálnych infekciách, využíva sa aj pri antikancerogénnej terapií. Čo sa rán týka využíva sa pri terapií akútnych a chronických rán, dokonca aj pri infikovaných ranách je jej využitie podstatné. Kyselina hyalurónová udržiava v tkanivách vodu a tým vytvára v rane prirodzené vlhké prostredie, ktoré podporuje migráciu a schopnosť života buniek a samozrejme dokáže z rany odvádzať zápalové ložiská, dochádza k oveľa rýchlejšej obnove chýbajúceho tkaniva v mieste poškodenia a tvorba jaziev je minimálna. Týka sa to hojenia bežných rán, odrenín, popálenín, ekzémov, pyotraumatických dermatitíd, dekubitov, chronických rán a podobne.

Alantoín – prírodný produkt nachádzajúci sa v prírode najmä v kôre pagaštanu, kostihoji, pšeničných klíčkoch. Jeho hlavnou úlohou je regenerácia – dochádza k veľmi rýchlemu množeniu buniek, zjemňovanie a hydratácia. Keratolyticky pôsobí na zrohovatenú časť vrchnej vrstvy kože.

Extrakt z listov Aloe Barbadensis – jej listy sú zásobárňou vitality pretože obsahuje veľké množstvo živín: proteíny, vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E, minerálne látky: Ca, Zn, Mg, Na, Mn, Cu, Cr, Fe, saponíny. Ďalej pôsobí antibakteriálne, antimykoticky, virucídne.

Extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis – „snežná huba“ je jedlá v Číne a Japonsku a je považovaná za delikatesu. Jej účinky v dermatológií sú najmä antikancerogénne, antiinflamatórne, antihistaminické. Mechanizmus účinku spočíva v zvyšovaní aktivity enzýmu SOD, ktorý ma za úlohu vychytávať voľné radikály.

Fytát sodný –  má antioxidačný účinok – kyselina fytínová potláča katalyzované oxidačné reakcie. Kondiciovanie kože..

Prípravok je bezpečný aj pri potrebe každodenného používania.

Vlastnosti
Formula Emulzia / Pena
Krajina pôvodu USA

Purifikovaná voda, Ketokonazol (1%), α- olefín sulfónan, Kokamidopropyl Betaín, Glycerín, Kyselina octová, Lauramín oxid, Panthenol, Glycyrrizinát didraselný, Hyaluronát sodný, Alantoín, Extrakt z listov Aloe Barbadensis, Extrakt plodníc huby Tremella Fuciformis, Fytát sodný, Polyquaternium-7, aróma, DMDM Hydantoín, Jodpropynylbutylbutylkarbamát, Hydroxid sodný, Butylovaný hydroxybutén

Stačí jednoducho namočiť – nastriekať – napeniť – opláchnuť – výsledkom je hĺbkové ošetrenie a vyčistenie kože, srsti vďaka zložkám nachádzajúcich sa v šampóne. Namočte dôkladne srsť zvieraťa vlažnou vodou, rovnomerne na ňu nastriekajte šampón, napeňte a rozotrite, aby sa šampón dostal do srsti. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a nakoniec dôkladne opláchnite. Vyhnite sa kontaktu s očami.