Vetericyn VF Antimicrobial Wound Barrier Hydrogel je širokospektrálny mikrobicídny gél, ktorý chráni a zvlhčuje povrch rany. Tento hydrogél je určený na liečbu všetkých fáz rany, od otvoreného ošetrenia až po použitie spolu s obväzmi. Jeho unikátna formula nevyvoláva podráždenie kože a je bezpečná aj na citlivých miestach. Vetericyn VF Antimicrobial Wound Barrier Gel je určený na starostlivosť o rany u domácich miláčikov a je vhodný na liečbu akútnych a chronických rán, rezných a odreninových poranení, popálenín, vredov, ulcerácií a ďalších kožných problémov. Jeho pokročilá hypochlórová technológia pomáha pri autolytickej debridácii, redukuje výskyt nadmerného granulačného tkaniva (tzv. “proudé mäso”) a poskytuje úľavu od svrbenia a bolesti. Je bezpečný aj na citlivých miestach a môže sa používať aj na postoperatívne rany.

Výrobca: Innovacyn
Kód produktu: VT16
Dostupnosť: Skladom
15.00€
Bez DPH: 13.64€
  • Mikrobicídny účinok: Vetericyn VF obsahuje hypochlórovú kyselinu, ktorá pôsobí ako antimikrobiálny prostriedok a inhibuje rast mikroorganizmov v riešení.
  • Zvlhčuje rany: Pomáha udržiavať vlhké prostredie na rane, čo je dôležité pre rýchlejšie hojenie.
  • Neobsahuje antibiotiká ani steroidy: Bezpečný pre použitie na rôznych typoch rán.

Vetericyn VF Antimicrobial Wound Barrier Gel  je určený na starostlivosť o rany u domácich miláčikov a je vhodný na liečbu akútnych a chronických rán, rezných a odreninových poranení, popálenín, vredov, ulcerácií a ďalších kožných problémov. Jeho pokročilá hypochlórová technológia pomáha pri autolytickej debridácii, redukuje výskyt nadmerného granulačného tkaniva (tzv. “proudé mäso”) a poskytuje úľavu od svrbenia a bolesti. Je bezpečný aj na citlivých miestach a môže sa používať aj na postoperatívne rany

Upozornenia:

Iba na vonkajšie použitie. nepoužívať vnútorne ani injekčne.

Určené iba pre zvieratá.

Pre použitie sa poraďte s veterinárom.

V prípade podráždenia prerušte používanie a kontaktujte veterinára.

Vlastnosti
Formula gel
Krajina pôvodu Kanada

Aktívna zložka: Hypochlórová kyselina (0,012%)

Neaktívne zložky: Elektrolyzovaná voda, chlorid sodný, hypochlórový sodík, lithno-magneziový sodný silikát, hydrogenuhličitan sodný, fosfáty, síran sodný.

Vetericyn VF Antimicrobial Wound Barrier Hydrogel je dostupný iba na veterinárny predpis.

Pred každým použitím dôkladne pretrepte.

  1. Odstráňte nadbytočné chlpy a nekrotické tkanivo z oblasti rany.
  2. Ranu najprv vydezinfikujte. Odporúčame použiť Vetericyn VF plus, hojenie rán, roztok, 90 m
  3. Otvorte uzáver a vlejte gel do rany, alebo na postihnutú oblasť.
  4. Ak je potrebné, zakryte obväzom.
  5. Hydrogél sa pomaly odparuje a tvorí ochrannú bariéru, pričom udržuje vlhkosť v rane.