Veterinárna, certifikovaná masť účinná pri liečbe veľkých i menších rán, a zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožke, ako je svrbenie, štípanie. Na liečbu popálenín, infikovaných rán, infekcií uší, plesní a baktérií na koži. Masť má lokálny hypermizujúci účinok. Pre psov, mačky, fretky, kozy, ovce, hovädzí dobytok.

Výrobca: Joderma - Glandula Mystery
Kód produktu: J04
Dostupnosť: Skladom
21.90€
Bez DPH: 18.25€

3 alebo viac 20.80€
5 alebo viac 20.40€

Trpí Vaše zvieratko bolestivými ranami, pooperačnými ranami, popáleninami, pomliaždeninami či odreninami? Všetky tieto nepríjemné poškodenia kože sa zrejme vyskytujú v živote každého zvieraťa. Hoci sa týmto zdravotným komplikáciám u zvierat zväčša  neprikladá mimoriadny význam, pravdou je, že i ono trpí nepríjemnou bolesťou pri ranách rôzneho druhu.

S úsilím pomôcť zvieratám a zlepšiť kvalitu ich života bola vyvinutá veterinárna masť s názvom JODERMAL N®. Ide o certifikovanú masť, ktorej účinky sa ukázali ako efektívne a mimoriadne úspešné pri stimulovaní hojenia veľkých i menších rán, popálenín a zmiernení negatívnych dôsledkov na podráždenej pokožke.

  • Tržné, pooperačné rany,
  • popáleniny,
  • pomliaždeniny, odreniny
  • infikované, podráždené rany
  • ekzémy

Masť JODERMAL N® vyvinutá ako pre psíkov, mačky či fretky, tak aj pre kozy, ovce či hovädzí dobytok.

Masť pôsobí liečebno – ochranne pri mastitídach.

Táto certifikovaná masť neobsahuje žiadne chemické  zložky či farbivá. Potvrdené hubenie baktérií typu Staphylococcus aureus, Escherichia coli (E coli) a Pseudomonas aeruginosa.

Podmienky a spôsob likvidácie nepoužitého veterinárneho prípravku:

Nepoužité a nespotrebované veterinárne  prípravky,  vrátane  ich odpadov, sa  likvidujú v zmysle platných právnych  predpisov SR.

Veľkosť balenia: 100 ml

Spôsob uchovávania: Skladujte pri teplote do 25 °C. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.

Čas použiteľnosti: 2 roky.

Viac o štúdiach s veterinárnym krémom Jodermal a skúsenosti z klinickej praxe

Osobné skúsnosti. Video s MUDr. Švihran o svojej osobnejs kúsenosti

 

Vlastnosti
Formula Masť
Krajina pôvodu Slovensko

Obsahuje organicky viazaný jód naviazaný na masťový základ Neoaquasorb.

V prípade potreby, vyčistite ranu vodou a čistou tkaninou. Vrstvu masti naneste na všetky porušené miesta kože (jeden až trikrát denne).  Dôkladne masť vmasírujeme na  porušené miesta kože.  Veľké rany  je potrebné prekryť sekundárnym obväzom a zafixovať bandážou. 

Pri ošetrení vemena je možné masť použiť vždy po dojení pričom aplikujeme u HD asi 10 – 15 ml,  u oviec a kôz  5-10 ml na mliečnu žľazu a dôkladne premasírujeme. U malých zvierat  aplikujeme 2-4 ml veterinárneho prípravku. Veterinárny prípravok nanášajte na vemeno a ruky po každom dojení, podľa potreby niekoľkokrát denne.