Kapsule JODA ORGANIKA ® sú overeným a veľmi obľúbeným produktom. Pri zachovaní rýchleho účinku ponúkame makromolekulu organickej formy jódu vo forme kapsúl pre jednoduchšie užívanie. Kapsulovú formu oceňujú všetci, ktorí majú prípadné ťažkosti s prijímaním organickej formy jódu v olejovitej forme. Prípravok JODA ORGANIKA®- kapsulová forma bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a predstavuje produkt novej generácie, vyznačujúci sa silným antioxidačným, imunostimulačným, reparačným a substitučným efektom. Prípravok pomáha chrániť ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi a u poškodeného, či chorého organizmu prispieva k obnoveniu normálneho fyziologického stavu.

Kód produktu: JO7
Dostupnosť: Skladom
45.80€
Bez DPH: 38.17€

3 alebo viac 44.25€
5 alebo viac 43.50€

Kapsule JODA ORGANIKA® sú významným produktom zo série výživových doplnkov obsahujúcich ORGANICKÚ FORMU JÓDU. Ich základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúce viaceré účinné zložky, prospešné pre zdravie človeka. Najvýznamnejšiu funkciu v rámci prospešných účinkov týchto kapsúl však zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému komponentov vhodným, jedinečným a originálnym spôsobom. Spomedzi množstva výnimočných a pre zdravie prospešných účinkov môžeme spomenúť napríklad antioxidačný účinok, imunostimulačnú aktivitu či schopnosť spojenia s látkami podobného charakteru, vďaka ktorému je výsledný účinok niekoľkokrát vyšší. Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a tiež jej správnemu fungovaniu. Okrem prospešného vplyvu na štítnu žľazu má jód priaznivý vplyv na plodnosť, správne fungovanie nervového systému, udržiavaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov, normálnemu rastu detí, či správnej kognitívnej funkcii.

Popisované účinky možno badať v rovnakej miere aj pri výživovom doplnku JODA ORGANIKA® v tekvicovom oleji – OLEJOVITEJ forme.

Potvrdené v štúdiach:

 • PRISPIEVA K SPRÁVNEMU FUNGOVANIU ŠTÍTNEJ ŽĽAZY
 • PRISPIEVA K SPRÁVNEJ TVORBE HORMÓNOV ŠTÍTNEJ ŽĽAZY
 • PODPORUJE IMUNITU
 • PRISPIEVA K SPRÁVNEMU FUNGOVANIU NERVOVÉHO SYSTÉMU
 • UPRAVUJE HLADINU CHOLESTEROLU V KRVI
 • ÚPRAVA DIABETU
 • PODPORUJE PLODNOSŤ A ZDRAVÝ VÝVOJ DIEŤATKA UŽ V MAMIČKINOM BRUŠKU
 • PRISPIEVA K NORMÁLNEMU RASTU DETÍ
 • NAPOMÁHA PRI PROBLÉMOCH S OSTEOPORÓZOU, ZVÝŠENOU LÁMAVOSŤOU KOSTÍ,  PRI BOLESTÍ A ZÁPALOV CHRBTA, KĹBOV A SVALOV
 • PRISPIEVA K HARMONIZÁCII ORGANIZMU U ONKOLOGICKÝCH PACIENTOV PO CHEMOTERAPII a V ČASE REMISIE
 • PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE DÔLEŽITEJ PRE TVORBU ENERGIE
 • UDRŽIAVANIE ZDRAVÉHO STAVU POKOŽKY

Čo na to napríklad Mária Čírová, ktorá Joda organiku užíva: video

Štúdie s našim produktom: TU

Osobné skúsenosti: TU

 

Vlastnosti
Formula Kapsula
Krajina pôvodu Slovensko

Denná dávka obsahuje: jód 150 μg (100% *RVH) vitamín E 34,17 μg (0,28% *RVH) kyselina linolová 73,3 mg kyselina olejová 63,3 mg kyselina palmitová 21,7 mg kyselina stearová 9 mg Obal kapsule: Rybacia želatína 62,31% Glycerol 85% 27,69% Čistená voda 10,00% *RVH – Denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok

Nežiaduce účinky
Výživový doplnok JODA ORGANIKA®- kapsulová forma je obvykle dobre znášaný.  Pri jeho dlhodobom užívaní  neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky.

Interakcie
Nežiaduca interakcia s inými, súčasne podávanými liekmi, nie je známa.

Varovanie
Prípravok uchovávajte mimo dosah detí ! Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí doby použiteľnosti uvedenej na obale.

Skladovanie
Skladujte dobre uzatvorený na suchom mieste pri teplote 15-25°C,chráňte pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Odporúčaná relatívna vlhkosť pri skladovaní 40 – 60 %.

Balenie
30 kapsúl

30 dní

1 kapsula denne

Tento produkt nie je viazaný na lekársky predpis

Odporúčaná denná dávka výživového doplnku JODA ORGANIKA®- kapsulová forma 1 x denne 1 kapsulu Denne užiť po jedle.