Výrobca: Broadreach Nature+
Kód produktu: N20
Dostupnosť: Skladom
15.40€ 19.35€
Bez DPH: 12.83€

3 alebo viac 18.40€
5 alebo viac 17.90€

Organic Turmeric and Bioperine™

60 kapsúl

Trávenie, kosti, kĺby, kardiovaskulárna činnosť, činnosť pečene. Výnimočné spojenie turmericu a patentovaného Bioperinu. Vysoká koncentrácia účinných látok. Pre psov a mačky.

Tento prírodný produkt obsahuje látky, u ktorých sa potvrdilo, že zmierňujú nepohodlie spojené s bolesťou kĺbov a artritídou. Turmeric (Kurkumín) potláča v organizme produkciu TNF-alfa, ktoré pôsobia na bunkovej úrovni a spôsobujú v tele zápal. Štúdie aj klinická prax preukázali, že môže napomáhať pri znižovaní opuchu a bolesti kĺbov u domácich miláčikov. Spojenie s Bioperinom robí produkt mimoriadne účinným pri podpore trávenia a zvyšuje jeho antioxydačné účinky spojené s výrazným vplyvom na činnosť pečene.

PODPORA KĹBOV

Broadreach Nature+ Turmeric  & Bioperine ™  môže byť prospešný u jedincov, ktorí vykazujú príznaky nepohodlia kĺbov ako:

  • neochota k pohybu
  • opuch
  • ranná stuhnutosť
  • šetrenie sa v pohybe
  • zmena temperamentu
  • neochota ku hrám a behu

PODPORA TRÁVENIA

Turmeric (Kurkuma) stimuluje produkciu žlče, ktorá pomáha odbúravať tučné tuky v strave a tak aj odstraňovať škodlivé látky z organizmu. Keďže má protizápalový účinok, môže priaznivo ovplyvniť zápal čriev a ich priepustnosť.

Broadreach Nature + Turmeric je 100% organický, vyrobený na výrobných linkách, ktoré sú určené pre humánnu produkciu liekov s najvyššími štandardami.

Náš produkt tiež obsahujú BioPerine ™: extrakt získaný z čierneho korenia, o ktorom sa ukázalo, že výrazne zvyšuje absorpciu životne dôležitých živín. BioPerine ™ v čiernom korení (nazývaný peperín) môže zvýšiť absorpciu turmericu až o 2 000%.

Viac o účinkoch turmeriku TU Prečo turmerik? Ako pomáha turmerik? TU

 

 

Vlastnosti
Formula Kapsula
Krajina pôvodu Veľká Británia

Čisto prírodný produkt

Aktívne zložky v 1 kapsule:

Prášok z kurkumy (Curcuma Longa) Organic & Sustainable 500 mg 20: 1
Bioperine ™ Extrakt, čo zodpovedá 10 000 mg Bioperine ™ 5 mg

Technologické prísady:
HPMC (vegetariánsky obal kapsuly)

Upozornenie:
Nepoužívať u gravidných, alebo laktujúcich zvierat. Nepoužívať s inými antikoagulanciami (lieky na zrážanie krvi) bez veterinárneho odporúčania. Pred podávaním akýchkoľvek liekov sa vždy poraďte so svojím veterinárom. 

Vhodný od veku 8 týždňov. Len pre zvieratá.

V prípade náhodného predávkovania ihneď kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote 10 – 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené vo Veľkej Británii podľa noriem GMP s certifikátom kvality ISO 9001

Do 10 kg – 1 kapsula každý druhý deň s jedlom
10 kg – 20 kg – 1 kapsula denne s jedlom             
20 kg – 40 kg – 2 kapsuly denne s jedlom
Viac ako 40 kg – 1 kapsula na každých 20 kg hmotnosti