Príroda pozná ten najlepší prostriedok v boji proti parazitom – bylinné esenciálne oleje. Arava bylinné antiparazitné pipety pre psov do 9 kg – to je kombinácia kvalitný silíc (esenciálnych olejov), extraktov vo vysokej koncentrácii, preto musia byť balené v kovom obale. Vyznačujú sa dvojakým účinkom. Po aplikácii zabíjajú už nachytaných parazitov a účinne bránia zviera pred novými.

Výrobca: Arava
Kód produktu: ARA06
Dostupnosť: Skladom
25.80€
Bez DPH: 21.50€

3 alebo viac 25.00€
5 alebo viac 24.50€

Pokiaľ ide o ochranu vášho chlpatého priateľa pred nepríjemnými blchami a dráždivými kliešťami, máte dve možnosti. Môžete si zvoliť liečbu agresívnymi chemickými prostriedkami, ktoré obsahujú nebezpečné pesticídy s množstvom vedľajších účinkov alebo si môžete zvoliť prírodné produkty. Arava ako jediná používa najvyšší možný obsah kvalitných prírodných BIO esenciálnych olejov čo je pre psov tá najbezpečnejšia a najúčinnejšia prírodná ochrana. Každá rastlina v prírode si vybudovala účinný obranný mechanizmus v boji proti parazitom aj vďaka esenciálnym olejom a práve to naplno využívame my v Arave.

Zatiaľ čo iné prostriedky nízkej kvality na prevenciu proti kliešťom a blchám obsahujú tvrdé chemikálie, toxické prísady a nebezpečné pesticídy (ktoré môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, nevoľnosť, vracanie, hnačky, poškodenie mozgu), naše produkty neobsahujú ŽIADNE CHEMIKÁLIE, ŽIADNE NEBEZPEČNÉ PESTICIDY, ŽIADNE TOXICKÉ ZLOŽKY. Vyberte si prírodné riešenie ešte dnes.

Odporúčaná je aplikácia každé 4 týždne.
Počas extrémnej sezóny kliešťov a pre zaručený účinok, odporúčame používať spoločne s Antiparazitným Šampónom ARAVA s aplikáciou minimálne 3 dni pred pipetou a následné 3 dni vyhýbaniu sa vode. Po 3 dňoch je možné kúpať psíka s Antiparazitným Šampónom ARAVA pre zvýšenie a predĺženie účinku. Prírodná aróma zaniká po 48 hodinách od aplikácie bez straty účinku.

Ako fungujú Arava bylinné antiparazitné pipety pre psov?

 • Po nanesení niekoľkých kvapiek prírodného oleja proti blchám a kliešťom na pokožku vášho psa sa esenciálne oleje účinné voči parazitom vstrebávajú a šíria po pokožke, čo zvyčajne trvá 2 až 3 dni.
 • Keď sa všetkých 14 druhov esenciálnych olejov úplne vstrebá do pokožky vášho psa, začne sa naplno využívať sila prírodných olejov v boji proti parazitom.
 • Prírodná vôňa našich esenciálnych olejov odpudí aj nové blchy a kliešte a zabráni tak ich kontaktu s vašim chlpatým priateľom!

Bezpečný pre psíkov, deti a vodné živočíchy.

V balení sa nachádzajú 4 pipetky. Jedna pipeta je účinná po dobu cca 4 týždne (záleží to od poveternostných podmienok, kúpania a pod). Celkovo pipetky poskytujú ochranu na 4 mesiace.

Ako používať Arava bylinné antiparazitné pipety pre psov?
Ešte pred tým, ako aplikujete pipetku na pokožku Vášho zvieratká, vyskúšajte či nevznikne alergická reakcia. Tak ako ľudia aj psy môžu byť alergický na rôzne trávy a byliny. Pipetky obsahujú niekoľko druhov eseciálnych olejov, preto odporúčame najprv psíka otestovať.

 • Vyberiete jednu pipetku
 • Pretrepať
 • Pipetku otvoríte tak, že vrchnáčik z opačnej strany nasuniete na pipetku.
 • Obsah pipetky rozotriete po strede chrbátika vášho štvornohého miláčika až ku chvostu.
 • Obsah pipetky si vytlačíte do dlane a rozotriete na krk, bruško, nohy…
 • Nechajte pôsobiť 48h (psíka nekúpte)
 • Účinok bude trvať 4 týždne

Neaplikujte v čase, kedy je pes liečeny steroidmi, alebo ATB.

Podporiť účinok dokážete kombináciou so šampónom ARAVA, prípadne obojkom Klinite TU
V ponuke sú tri objemy pre rôzne veľkosti psa:
pre psíkov do 9kg
pre psíkov od 10kg do 25kg
pre psíkov od 26kg do 50kg

Vlastnosti
Formula Obojok
Krajina pôvodu Izrael

Naše pipety to je kombinácia kvalitných silíc (esenciálnych olejov), extraktov vo vysokej koncentrácii, preto musia byť balené v kovom obale.

Ako používať Arava bylinné antiparazitné pipety pre psov?
Ešte pred tým, ako aplikujete pipetku na pokožku Vášho zvieratká, vyskúšajte či nevznikne alergická reakcia. Tak ako ľudia aj psi môžu byť alergickí na rôzne trávy a byliny. Pipetky obsahujú niekoľko druhov eseciálnych olejov, preto odporúčame najprv psíka otestovať.

 • Vyberiete jednu pipetku
 • Pretrepať
 • Pipetku otvoríte tak, že vrchnáčik z opačnej strany nasuniete na pipetku.
 • Obsah pipetky rozotriete po strede chrbátika vášho štvornohého miláčika až ku chvostu.
 • Obsah pipetky si vytlačíte do dlane a rozotriete na krk, bruško, nohy…
 • Nechajte pôsobiť 48h (psíka nekúpte)
 • Účinok bude trvať 4 týždne
 • Podporiť účinok dokážete kombináciou so šampónom ARAVA, prípadne obojkom