Výrobca: Broadreach Nature+
Kód produktu: N24
Dostupnosť: Skladom
22.00€
Bez DPH: 18.33€

3 alebo viac 20.90€
5 alebo viac 20.46€

Dostupné možnosti

Obsahuje kombináciu všetkých základných látok, ktoré sa považujú za účinné pri riešení problémov spôsobené osteoporózou, opotrebovaním, alebo zaťaženými kĺbmi: GLM, MSM GLUCOSAMINE, CHONDROITIN a HYALURONIC ACID.

Účinnosť potvrdená klinickým skúšaním. Veterinárny prípravok vyrobený pod auditom FDA (The Food and Drug Administration - najvyšší kontrolný úrad v USA na kontrolu kvality, účinnosti a bezpečnosti liečiv). Receptúra na ktorej sa podieľali odborníci na výživu a veterinári.

Hlavné zistenia štúdie:

Zvieratá, ktoré užívali prípravok 25 dní a viac,  preukázali 2,6 krát vyššiu pohybovú aktivitu (v porovnaní s východiskovou aktivitou) v porovnaní s domácimi zvieratami, ktoré užívali placebom. 28 dní od začiatku užívania prípravku  zvieratá  vykazovali evidentné  zníženie bolesti, ktoré opisovali majitelia podľa škály bolesti. Trend znižovania bolestivosti bol pozorovaný aj počas kontroly, ktorá bola robená na 48. deň od začiatku testovania.

 

Vlastnosti
Formula Žuvacie tablety - typ pamlsok
Krajina pôvodu Veľká Británia

Pivovarské kvasnice, glycerín, zemiakové lupienky, ľanové semeno s vysokým obsahom tukov, glukózamín HCl (7,4%), metylsulfonylmetán – MSM (7,4%), repkový olej, chondroitín sulfát (3,7%), prášok zo zelených mušlí (3,1%), Boswellia Serrata (1,3%) , Yucca Schidigera (1,3%), maltodextrín, tapioka, kyselina hyalurónová (0,08%).

TECHNOLOGICKÉ SENZORICKÉ PRÍSADY:

Nutričné prísady:
Síran zinočnatý (3b604) 972 mg / kg
Technologické prísady:
Prírodné antioxidanty a konzervačné látky
Senzorické prísady:
Prášok z kuracích pečienok a slaniny.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Proteín ……….15,48%
Tuky……….13,31%
Vláknina ……….0,77%
Popoloviny……….4,77%
Vlhkosť……….24,27%

Denné dávkovanie – pre psov a mačky od veku 12 týždňov.

Dvojnásobná denná dávka počas prvých 3 týždňov užívania.

Dennú dávku je možné rozdeliť na doobednú a poobednú. Neprekračujte trojnásobok dennej dávky počas 12 hodín. Optimálna účinnosť sa dostaví postupne v priebehu 2 až 4 týždňov.

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Vždy musí byť k dispozícii čerstvá pitná voda.

MALÉ zvieratá – do hmotnosti 4 kg – 1 pamlsok (2.4g) denne

STREDNÉ zvieratá –  5kg až 17 kg – 3 pamlsky denne

                                    18kg až 36 kg – 4 až 5 pamlskov denne

VEĽKÉ zvieratá –  Viac ako 36 kg – 6 pamlskov denne

Klinicky testované v dvojito slepej, placebom kontrolovanej štúdii uskutočnenej na University of Minnesota. * Po 25 dňoch užívania prípravku mali psy 2,6x väčšiu pohybovú aktivitu a pokles bolestivosti (v porovnaní s východiskovou aktivitou) a v porovnaní so psami užívajúcich placebo. Kliknite pre celú štúdiu TU

Súvisiace produkty