Prémiové zloženie utierok je navrhnuté špeciálne pre psíkov, mačičky a iné malé zvieratá s citlivými očami, upokojujú suché a svrbiace oči, zabraňujú vzniku alergií a zanechávajú oči čisté a zdravé. Vhodné aj pre kone. 100ks, 9x12cm

Výrobca: Arava
Kód produktu: ARA01
Dostupnosť: Skladom
9.70€
Bez DPH: 8.08€

3 alebo viac 9.40€
5 alebo viac 9.20€

 

ARAVA utierky boli špeciálne navrhnuté pre citlivé oči rôznych druhov zvierat ako psov, mačiek a dokonca aj koní! Jedinečná hypoalergénna receptúra bez nebezpečných chemikálii je zárukou minimalizovania podráždenia a nežiaducich účinkov.

 

Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky, obohatené o BIO extrakty harmančeka, aloe vera, púpavy, očianky, vitamínov D, B5, E a zmesi minerálov z Mŕtveho mora.

  • Očianka (alebo Euphrasia officinalis) znižuje rôzne zápaly oka.
  • Púpava (alebo Taraxacum officinale) chráni oči pred škodlivými kyselinami a škodlivými látkami.
  • Aloe Vera pomáha pri infekciách, alergiách, parazitoch a pri uštipnutiach hmyzom.

Kombinácia s 26 minerálmi z mŕtveho mora prináša to najlepšie možné ošetrenie. ARAVA utierky boli špeciálne navrhnuté pre citlivé oči rôznych druhov zvierat ako psov, mačiek a dokonca aj koní!

Jedinečná hypoalergénna receptúra bez nebezpečných chemikálii je zárukou minimalizovania podráždenia a nežiaducich účinkov.

Pozrite, aké je to jednoduché a bezpečné: Video

Vlastnosti
Formula Utierka
Krajina pôvodu Izrael

Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky, obohatené o BIO extrakty harmančeka, aloe vera, púpavy, očianky, vitamínov D, B5, E a zmesi minerálov z Mŕtveho mora.

 

Jemne vytierajte kútiky oćí a okolie oka. Vhodné na každodenné používanie.